На головну Команда  | 
Історія залізниці УКР | РУС

Білєт на вже не існуючий поїзд номер 323 Львів - Запоріжжя. 2008 рік

323-й поїзд Львів - Запоріжжя був особливий. Приїхавши від Львова до Жмеринки, поїзд, минаючи великі міста центральної України, повертав на Вапнярку і далі їхав по заржавілому участку залізної дороги Вапнярка - Христинівка. По дорозі до Запоріжжя, поїзд ще заїжджав до Кривого Рогу в результаті чого маршрут получався ще колоритнішим. Поїздка від Львова до Запоріжжя займала близько 30-ти годин. В 2008 році 323-й поїзд став 120-м і почав їздити через Жмеринку, Фастів, Шевченка.

Білєт на поїзд номер 668 Гайворон - Вінниця. 2007 рік

668-й це в минулому знаменитий 666-й поїзд Гайворон - Вінниця. З якихось міркувань номер поїзда був змінений на 668, а в 2007 році маршрут продовжили до Жмеринки. В класичному варіанті це був состав з кількох загальних вагонів, які тягнув закопчений дизель 2М62. 193 кілометра від Гайворона до Вінниці цей монстр долав за 7,5 годин, проїжджаючи по дорозі через Зятківці, Гайсин, Немирів. Поїзд мав якусь непонятну пасажирсько-приміську категорію. Пільговики без проблем брали на нього квитки в приміській касі, а за повну ціну білєт приходилось купляти в касах дальнього сполучення. В березні 2008 року поїзд Вінниця - Гайворон був відмінений. Замість нього почав їздити поїзд 861 Вінниця - Христинівка. В якості рухомого складу використовувався ДЕЛ-02, поїзд мав статус пасажирського, але із загальними вагонами. В липні 2010 року Вінниця спостерігала тріумфальне повернення 668-го поїзда Гайворон - Вінниця, який прибув до вокзалу у складі трьох загальних вагонів і локомотива ЧМЭ3. Приблизно через місяць один загальний вагон був замінений звичайним плацкартним вагоном з постіллю, подушками і всім чим положено, шо викликало неабиякий ажіотаж в не розбалуваних пасажирів і відразу ж створило дефіцит на плацкартні місця в час пік. Крім того, час поїздки від Гайворона до Вінниці скоротився до 6,5 годин.

Білєт виданий на станції Жашків. Маршрут Жашків - Вінниця. 2008 рік

Станція Жашків кінцева зупинка залізничної лінії Козятин - Жашків. В зв'язку з не великою навантаженістю маршруту, поїзд перестав їздити в будні дні, а касу на вокзалі закрили. Білєт на приміський поїзд був куплений в грудні 2008 року за кілька днів до закриття каси.

Квиток на поїзд номер 398. 2010 рік

Пільговий квиток на пасажирський поїзд 398 Львів - Черкаси. Виданий на станції Губник по маршруту Губник - Христинівка. Квиток замовляється касиром по телефону, уточнивши дату і час від'їзду в голосовому режимі, видається заповнений від руки квиток.

Приміський квиток 2000 року. Білєт від станції Кривин до станції Вінниця

Приміський квиток старого зразка. Після встановлення турнікетів на приміських платформах, ці квитки почали поступово зникати. На зміну їм прийшли більш інформативні квитки з штрих-кодом, який зчитується турнікетом при проході на посадочну платформу.

Квиток на пасажирський поїзд 667 Вінниця - Гайворон

Квиток на пасажирський поїзд 667 Вінниця - Гайворон від станції Самчинці до Гайворона. Квиток оформляється провідником у вагоні, так як по маршруту поїзда на багатьох зупиночних платформах відсутня каса.