На головну Команда  | 
Броди УКР | РУС
Броди, в більшості українців, в першу чергу асоціюються з нафтопроводом Одеса - Броди, який будувався в кінці 1990-х років. Нафтопровід від Одеси до Бродів став одним з наймасштабніших будівельних проектів незалежної України, чим і завоював собі неабияку популярність.

Здолбунів. Регіональний поїзд Рівне - Львів

В Броди я виїхав зі Здолбунова ранковою електричкою Рівне - Львів і через годину вже був на місці. Броди зустріли мене чепурним вокзалом, сонячною погодою і напівпустими вулицями ранкового міста.

Вокзал станції Броди. Збудований в 1954 році

Сучасні Броди - тихий, трохи провінційний райцентр в Львівській області. Тисячолітня історія залишила в спадок місту цікаві архітектурні артефакти, але туристи бувають тут вкрай рідко. Воно і не дивно - до Львова звідси рівно 100 км, а інфраструктура розваг, яка є головним рушієм туризму, тут практично відсутня.

Автостанція

Вулиця Залізнична

Від залізничного вокзалу, поруч з яким розташована автостанція, до центру міста тягнеться довга вулиця Залізнична. 10 хвилин пішки - і ми в центрі.

Центр міста

Бродівська районна рада

Центр міста - це площа Ринок, на якій знаходиться величезна будівля Бродівської районної ради, пам'ятник Тарасу Шевченку, магазини і кілька кафе, яких в місті не так то й багато.

Тарас Шевченко

Аптека по вулиці Золотій

Площа Ринок, незважаючи на свою торгову назву, строго адміністративна частина міста. Майже вся торгова інфраструктура Бродів зосереджена трохи далі - вздовж вулиць Золотої і Замкової, які тягнуться через центр міста. До речі, центральна частина міста чудово розпланована - більшість вулиць тут перетинається під прямим кутом, що знано полегшує життя мандрівникам типу мене.

Вулиця Золота

Тут же ж, на вулиці Золотій, можна подивитися на старі будівлі, які явно виділяються від інших будинків більш пишним оздобленням.

"Гостиниця"

1 2