© TRAVEL CREATURE 2007 - 2023 УКР | РУС
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська область
Всі міста і села по алфавіту

Вінниця - Жашків
Жмеринка - Рудниця - Гайворон - Вінниця
Вінниця - Дениші
Помічна - Голованівськ - Гайворон - Рудниця

Розклад руху транспорту
ЖД FAQ

Залізничні квитки

Команда

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
Бердянськ
травень, 2011

Отже - Бердянськ. Трошки провінційний, але симпатичний і спокійний курорт на березі Азовського моря. Місто зустрічає мене привокзальною площею з пам'ятником льотчиці Поліні Осипенко...
Бердянськ

Запоріжжя
квітень, 2008

Запоріжжя - майже мегаполіс. За офіційною статистикою народу тут проживає близько 790000. Хоча насправді мабуть трошки більше. Враховуючи таку значну кількість населення в мене ні разу не виникало відчуття тісноти. Міські забудови досить серйозно розріджуються лініями електропередач, які тут є скрізь. Де б ви не були в місті з будь якої точки можна побачити дроти, які висять якщо не над головою, то трохи в стороні.
Запоріжжя

Енергодар
червень, 2010

Місто Енергодар було засноване в 1970 році з початком будівництва Запорізької ТЕС. Будівництво теплової електростанції з проектною потужністю 3600 МВт закінчується через 7 років. За цей час на пустинному піщаному березі Каховського водосховища виростають нові будинки для працівників електростанції. Нове місто обростає потрібною інфраструктурою...
Енергодар

Плодородне, Михайлівський район
червень, 2010

...Історична назва села - Райхенфельд. Райхенфельд був заснований на початку XIX століття німцями колоністами. Після війни село перейменовується радянською владою в Широке, трохи пізніше, в 60-х роках - в Плодородне.
Плодородне

© Подорожі Україною
Розміщені на сайті статті і фото належить автору. Використання авторського матеріалу, розміщеного на цьому сайті - з дозволу автора. При використанні авторського матеріалу вкажіть, що автором статті чи фото є "Travel Portal" і зробіть гіперссилку на наш сайт.
If you don't understand ukrainian language but want ask me about something, you can write me in English. I think we will find a common language.

Для листів і газет: