© TRAVEL CREATURE 2007 - 2024 УКР | РУС
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська область
Всі міста і села по алфавіту

Вінниця - Жашків
Жмеринка - Рудниця - Гайворон - Вінниця
Вінниця - Дениші
Помічна - Голованівськ - Гайворон - Рудниця

Розклад руху транспорту
ЖД FAQ

Залізничні квитки

Команда

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
Андрушівка
серпень, 2012

Перше, що кидається в очі - широчезні вулиці в центрі містечка, пропускна здатність яких з легкістю витримає автомобілепотік всього Андрушівського району.
Андрушівка

Білилівка, Ружинський район
червень, 2009

Село Білилівка знаходиться в Ружинському районі Житомирської області. Поруч з селом проходить залізна дорога, тому вибір транспортного засобу для поїздки був очевидним...
Білилівка

Бровки Перші, Андрушівський район
серпень, 2012

Бровки Перші - невелике, мало чим примітне, село в Андрушівському районі Житомирської області. Завдяки зручно розташованій на території села залізничній станції, Бровки впевнено б'ють рекорди по зменшенню популяції сільського населення, яке тікає звідси до столиці електричками Козятин - Київ.
Бровки Перші

Житомир
серпень, 2008

Так історично склалося, що Житомир завжди був обділений пасажирськими поїздами. Чи то, згідно із зібраною статистикою, цей обласний центр має низький пасажиропотік, чи то місце тут таке неправильне - сказати важко. Але факт залишається фактом і, якщо не враховувати приміські поїзди, то основним міжміським транспортом в Житомирі, як не крути, є автобус.
Житомир

Зарудинці, Ружинський район
серпень, 2010

Село на півдні Житомирської області за 10 кілометрів від Ружина. В кінці XIX століття, в зв'язку з розширенням залізнодорожної мережі, через село прокладається залізнична гілка Козятин - Христинівка - Умань...
Зарудинці

Івниця, Андрушівський район
червень, 2009

Івницький парк займає площу 14 гектарів і розташований в центрі села, тому пройти мимо такого лісу і не побачити його, буде важко. Від зупинки поїзда до центрального входу в парк йти не більше 15 хвилин...
Івниця

Ліщин, Житомирський район
серпень, 2008

Поїздка в Ліщин відбулась завдяки глибоким родинним зв'язкам Сірьоги з цим селом. Ліщин - село в Житомирському районі Житомирської області. Розташований Ліщин в мальовничому місці, на березі річки Гуйва. В спадок від поляків на території села залишилось кілька старих будівель, які і викликають закономірний інтерес в любителів цієї справи.
Ліщин

© Подорожі Україною
Розміщені на сайті статті і фото належить автору. Використання авторського матеріалу, розміщеного на цьому сайті - з дозволу автора. При використанні авторського матеріалу вкажіть, що автором статті чи фото є "Travel Portal" і зробіть гіперссилку на наш сайт.
If you don't understand ukrainian language but want ask me about something, you can write me in English. I think we will find a common language.

Для листів і газет: