© TRAVEL CREATURE 2007 - 2023 УКР | РУС
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська область
Всі міста і села по алфавіту

Вінниця - Жашків
Жмеринка - Рудниця - Гайворон - Вінниця
Вінниця - Дениші
Помічна - Голованівськ - Гайворон - Рудниця

Розклад руху транспорту
ЖД FAQ

Залізничні квитки

Команда

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ
Борщів
липень, 2012

Борщів ідеальне місто для лінивих туристів, котрі за тридцять хвилин до відправлення двоповерхового автобусу з туристичною групою, хочуть побачити все цікаве, що є в місті, не бажаючи ритися в залишках древніх цивілізацій, вивчаючи черепки глечиків, відтворюючи картину побуту своїх предків.
Борщів

Гусятин
вересень, 2011

Перше враження від Гусятина приємне. На вулицях міста спокійно, людей зовсім не багато. Міська забудова не вражає якимось неповторним колоритом, але час від часу між одноманітними будинками можна побачити, якусь старовинну хатку з хитрими декоративними викрутасами, або рідкісний в XXI столітті артефакт, залишений тут Радянським Союзом.
Гусятин

Заліщики
серпень, 2013

Заліщики перш за все унікальні своїм кліматом і географічним розташуванням, а вже потім своїм особливим колоритом і вузькими затишними вуличками, архітектурна складова котрих залишилась в спадок місту від Австро-Угорської імперії і Польщі.
Заліщики

Скала-Подільська, Борщівський район
липень, 2012

Скала-Подільська приємно вразила своєю атмосферою. Крім центрових архітектурних пам'яток, в провулках можна нашукати повно старих будиночків, котрі пам'ятають ще царя Гороха. Скала має чудове автобусне сполучення з райцентром - Борщевом, з містечка можна виїхати навіть під вечір, чим може похвалитися не кожен райцентр.
Скала-Подільська

Теребовля
липень, 2014

Районний центр Теребовля знаходиться за 30 кілометрів на південь від Тернополя. Доїхати сюди дуже легко - з Тернополя на Теребовлю тягнуться каравани транзитних автобусів, в яких завжди знайдеться місце допитливому мандрівнику. Крім того через місто проходить залізна дорога, збудована австрійцями в 1896 році...
Теребовля

Тернопіль
червень, 2008

...Тернопільський замок, став центром розвитку міста в XVI столітті, навколо замка почало розвиватися поселення, яке з часом переросло в Тернопіль. Від замку відкривається шикарний вигляд на величезний Тернопільський ставок. Водойма була створена приблизно в той же самий період, коли будувався замок.
Тернопіль

Хоростків, Гусятинський район
вересень, 2011

Сідаючи в автобус, я морально приготувався приїхати в невелике село, де на мене всі поголовно будуть зглядатися. Але моєму здивуванню не було меж, коли я приїхав в повноцінний ПГТ, з магазинами, банкоматами і невеликою автостанцією в центрі.
Хоростків

Чортків
літо 2011, 2014

Чортків - друге по величині після Тернополя місто в області. Місто з чудовою архітектурною спадщиною, непоганим туристичним потенціалом і особливим тернопільським колоритом. Чортків - класика Тернопільської області, важко знайти туристичний маршрут областю, який би не проходив через Чортків...
Чортків

© Подорожі Україною
Розміщені на сайті статті і фото належить автору. Використання авторського матеріалу, розміщеного на цьому сайті - з дозволу автора. При використанні авторського матеріалу вкажіть, що автором статті чи фото є "Travel Portal" і зробіть гіперссилку на наш сайт.
If you don't understand ukrainian language but want ask me about something, you can write me in English. I think we will find a common language.

Для листів і газет: