© TRAVEL CREATURE 2007 - 2023 УКР | РУС
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська область
Всі міста і села по алфавіту

Вінниця - Жашків
Жмеринка - Рудниця - Гайворон - Вінниця
Вінниця - Дениші
Помічна - Голованівськ - Гайворон - Рудниця

Розклад руху транспорту
ЖД FAQ

Залізничні квитки

Команда

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ
Вороніж, Шосткинський район
липень, 2013

Поїздка в Сумську область - це завжди подія. Дерев'яні будинки, височезні забори висотою в два метри і звичайно ж ворота, габарити яких часто перевищують габарити малосімейної однокімнатної квартири в центрі столиці України - все це виглядає якщо не фантастично, то як мінімум незвично для жителів центральної України, одним з яких являюсь я.
Вороніж

Глухів
травень, 2010

В XVIII столітті Глухів був потужним політичним і адміністративним центром України. Майже на століття місто стало столицею гетьманської лівобережної України. Тут розташовувалася генеральна військова канцелярія і ціла купа державних установ. Зараз це симпатичний райцентр на півночі України з купою цікавих особливостей, характерних для міст цього регіону.
Глухів

Охтирка
липень, 2011

50-ти тисячна Охтирка вже далеко не село, в місті повно промислових підприємств, в центрі є навіть світлофори, але тут немає жахливої міської суєти, на вулицях якось по сільському затишно і навіть спокійно.
Охтирка

Ромни
червень, 2015

Центр Ромен доволі щільно забудований п'ятиповерхівками з червоної цегли, які переносять нас в типове радянське місто 70-х років. Але паралельно з цим історія залишила Ромнам купу архітектурних пам'яток, які рівномірно розосереджені по всьому місту, що звичайно додає інтриги і перетворює Ромни в скарбницю архітектурних пам'яток і старих будівель, переважно початку XX століття...
Ромни

Тростянець
липень, 2011

Найбільш ефектною архітектурною спорудою Тростянця, з точки зору таких як я приїжджих роззяв, яким все одно на що витріщатися, безумовно є круглий двір. В свої часи це був аналог Римського колізею, де проходили міські розважальні міроприємства за участю коней, які гасали по колу і шутів, котрі розважали всіх, хто удостоївся честі попасти в це місце.
Тростянець

Шостка
липень, 2013

Шостка - типове радянське промислове місто зразка 60-х років. Після розпаду Союзу автентичний радянський вигляд вулиць не змінила ні вулична реклама ні сучасні супермаркети, які повиростали на місці старих універсамів. Цінних, з історичної точки зору, архітектурних пам'яток в Шостці немає, тому ймовірність зустріти в місті туриста з рюкзаком за плечима прямує до нуля...
Шостка

© Подорожі Україною
Розміщені на сайті статті і фото належить автору. Використання авторського матеріалу, розміщеного на цьому сайті - з дозволу автора. При використанні авторського матеріалу вкажіть, що автором статті чи фото є "Travel Portal" і зробіть гіперссилку на наш сайт.
If you don't understand ukrainian language but want ask me about something, you can write me in English. I think we will find a common language.

Для листів і газет: