© TRAVEL CREATURE 2007 - 2024 УКР | РУС
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська область
Всі міста і села по алфавіту

Вінниця - Жашків
Жмеринка - Рудниця - Гайворон - Вінниця
Вінниця - Дениші
Помічна - Голованівськ - Гайворон - Рудниця

Розклад руху транспорту
ЖД FAQ

Залізничні квитки

Команда

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
Дубровиця
жовтень, 2015

Дубровиця - тихе і затишне місто. На вулицях - чистота і порядок. Центр Дубровиці взагалі виблискує лікарняною чистотою. На перший погляд, чимось унікальним місто навряд чи здивує, але одночасно з цим помічається, що є в Дубровиці якась своя, особлива родзинка, яка і відрізняє це місто від сотень інших райцентрів країни.
Дубровиця

Здолбунів
червень, 2014

В Здолбунів я приїхав рано-вранці. Ще не було і сьомої години ранку, а я вже прогулювався абсолютно пустими, залитими ранковим сонцем, вулицями міста. Навіть вуличні собаки на автовокзалі, міцно скрутившись в клубки, ще спали, чекаючи прибуття перших автобусів і перших пасажирів...
Здолбунів

Клевань, Рівненський район
червень, 2014

Приїжджим, які вперше в Клевані, селище нагадає лікувальний санаторій на околиці густого парку. Містечко знаходиться посеред дубово-соснового лісу, що автоматично перетворює його в щось типу кліматичного курорту з щебетанням пташок і кришталево чистим лісовим повітрям...
Клевань

Радивилів
квітень, 2014

Радивилів - невеликий, провінційний райцентр на півдні Рівненської області. В місті навряд чи знайдуться якісь архітектурні пам'ятки чи історичні споруди, які зможуть заманити сюди туриста з фотоапаратом. Але так вже сталось, що доля затягла мене в це невелике містечко на кордоні Рівненської і Львівської областей.
Радивилів

Сарни
Жовтень, 2015

Сьогодні, більш-менш динамічний ритм життя, Сарнам задають кілька промислових підприємств і звичайно залізнична станція, навколо якої і виросло місто. Туристична привабливість Сарн - близька до нуля, туристам з витонченим смаком дивитися тут особливо немає на що, але тим не менше місто охайне і затишне, ну і звичайно по своєму особливе.
Сарни

© Подорожі Україною
Розміщені на сайті статті і фото належить автору. Використання авторського матеріалу, розміщеного на цьому сайті - з дозволу автора. При використанні авторського матеріалу вкажіть, що автором статті чи фото є "Travel Portal" і зробіть гіперссилку на наш сайт.
If you don't understand ukrainian language but want ask me about something, you can write me in English. I think we will find a common language.

Для листів і газет: