© TRAVEL CREATURE 2007 - 2023 УКР | РУС
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська область
Всі міста і села по алфавіту

Вінниця - Жашків
Жмеринка - Рудниця - Гайворон - Вінниця
Вінниця - Дениші
Помічна - Голованівськ - Гайворон - Рудниця

Розклад руху транспорту
ЖД FAQ

Залізничні квитки

Команда

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
Гадяч
травень, 2011

За півтори години приїжджаємо в Гадяч. Перше, шо кидається в очі - стандартна для цього регіону архітектура. На вікнах висять дерев'яні віконниці, а забори виглядають справжніми частоколами - двохметрової висоти з щільно підігнаними одна до одної дошками...
Гадяч

Кременчук
жовтень, 2014

Кременчук - царство так званого Сталінського ампіру, характерного для післявоєнного періоду архітектурного стилю, монументальність якого надавала впевненості в завтрашньому дні країні, яка відбудовувалась після війни.
Кременчук

Лубни
червень, 2015

Сучасні Лубни - доволі велике за площею, для пішохідного туриста, місто. Місто з сильним економічним і промисловим потенціалом. Незважаючи на значний спад виробництва після розвалу Союзу, частина підприємств залишилася на плаву і до цього часу продовжує працювати...
Лубни

Хорол
червень, 2015

Місто Хорол розташоване на півдорозі між Києвом і Харковом на трасі Е40. Враховуючи таке стратегічне, в транспортному відношенні, місце розташування, приїхати сюди можна практично з будь-якого населеного пункту центральних і східних областей країни. Хоча більшість транзитних автобусів, враховуючи деяку провінційність містечка і невеликий пасажиропотік, все ж таки пролітають Хорол без зупинки.
Хорол

© Подорожі Україною
Розміщені на сайті статті і фото належить автору. Використання авторського матеріалу, розміщеного на цьому сайті - з дозволу автора. При використанні авторського матеріалу вкажіть, що автором статті чи фото є "Travel Portal" і зробіть гіперссилку на наш сайт.
If you don't understand ukrainian language but want ask me about something, you can write me in English. I think we will find a common language.

Для листів і газет: