© TRAVEL CREATURE 2007 - 2023 УКР | РУС
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська область
Всі міста і села по алфавіту

Вінниця - Жашків
Жмеринка - Рудниця - Гайворон - Вінниця
Вінниця - Дениші
Помічна - Голованівськ - Гайворон - Рудниця

Розклад руху транспорту
ЖД FAQ

Залізничні квитки

Команда

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
Броди
квітень, 2014

Сучасні Броди - тихий, трохи провінційний райцентр в Львівській області. Тисячолітня історія залишила в спадок місту цікаві архітектурні артефакти, але туристи бувають тут вкрай рідко. Воно і не дивно - до Львова звідси рівно 100 км, а інфраструктура розваг, яка є головним рушієм туризму, тут практично відсутня.
Броди

Добромиль, Старосамбірський район
травень, 2014

Добромиль являє собою типове західноукраїнське містечко з привітними місцевими жителями, якоюсь домашньою тихою атмосферою на вулицях і звичайно ж старими польськими будинками, які, не в останню чергу, створюють своєрідний колорит і затишок в місті.
Добромиль

Дрогобич
травень, 2012

Адміністративний центр міста - Площа Ринок. Місце зосередження туристів, фотографів і іншого люду, який вийшов погуляти містом. Навколо площі знаходиться море кафешок і дрібних ресторанчиків, котрі приманюють до себе заїжджих туристів тонким ароматом фірмових блюд.
Дрогобич

Жовква
вересень, 2015

Містечко Жовква розташоване за тридцять кілометрів на північний захід від Львова. Унікальна архітектура, в поєднанні з провінційністю тихого західноукраїнського райцентру, зробила Жовкву доволі популярною серед туристів, тому екскурсійні групи школярів на величезних автобусах і туристи-одинаки з величезними рюкзаками за спиною - тут не рідкість...
Жовква

Моршин
листопад, 2013

Моршин - популярний бальнеологічний курорт на півдні Львівської області. Влітку санаторії Моршина оздоровлюють до 4 тисяч відпочиваючих одночасно, які перетворюють невелике тихе місто на гамірний курорт. Профіль Моршина - гастроентерологічні захворювання, які ефективно лікуються місцевими мінеральними водами і звичайно ж м'яким прикарпатським кліматом.
Моршин

Нижанковичі, Старосамбірський район
серпень, 2010

Захід Львівської області. Містечко Нижанковичі розташоване фактично вздовж прикордонної смуги між Україною і Польщею. Сюди часто їздять автобуси зі Львова чи Самбора. Більш екзотичний вид транспорту - приміський поїзд Самбір - Нижанковичі...
Нижанковичі

Самбір
вересень, 2009

Самбір має чудове транспортне сполучення як зі Львовом так і з сусідніми районними центрами. Зі Львова до Самбора маршрутні таксі їдуть прямо від залізничного вокзалу з інтервалом в кілька хвилин, так шо довго шукати транспорт не треба.
Самбір

Стара Сіль, Старосамбірський район
травень, 2014

Стара Сіль - село на півдорозі між Старим Самбором і Хировом. В минулому - один із центрів солеваріння на території Галицького князівства, тому на гербі селища не даремно зображено три шматки солі. Зараз від підприємств, на яких випарювали сіль не лишилось і сліду - кажуть шахти з солоною водою стояли в центрі містечка, там де зараз стадіон.
Стара Сіль

Старий Самбір
вересень, 2011

З точки зору мандрівника - Старий Самбір це одна довга вулиця, котра простяглася вздовж Дністра на кілька кілометрів. Але з точки зору дослідника історії, крім центральної вулиці, в місті є ще деякі цікаві артефакти на які варто подивитися.
Старий Самбір

Стрий
вересень, 2014

Для Львів'ян, та й взагалі жителів області, Стрий якогось особливого інтересу не представляє - для місцевого населення це звичайнісінький райцентр, розташований за 70 кілометрів на південь від Львова. Але для середньостатистичного українця Стрий - це справжній музей Автро-Угорської архітектури під відкритим небом. Місто, де можна провести не одну годину, гуляючи вулицями поміж старих будинків...
Стрий

Хирів, Старосамбірський район
вересень, 2011

Справжній мандрівник повинен приїхати в Хирів поїздом, так як залізна дорога в Хирові - це невід'ємна складова цього невеличкого містечка на заході Львівської області. В поїзді відбувається перше знайомство і з місцевими жителями і з містом. Тільки в старому скрипучому вагоні, або в забитому в м'ясо автобусі можна відчути атмосферу міста, куди їдеш в гості.
Хирів

Червоноград
вересень, 2015

Червоноград з'явився на карті Української Радянської Республіки в 1951 році, після обміну ділянками державних територій між Польщею і Радянським Союзом, в результаті якого Польща отримала Устрики-Долішній район, а Радянський Союз - міста Угнів, Белз і місто Кристинопіль, яке одразу ж було переіменоване на Червоноград.
Червоноград

© Подорожі Україною
Розміщені на сайті статті і фото належить автору. Використання авторського матеріалу, розміщеного на цьому сайті - з дозволу автора. При використанні авторського матеріалу вкажіть, що автором статті чи фото є "Travel Portal" і зробіть гіперссилку на наш сайт.
If you don't understand ukrainian language but want ask me about something, you can write me in English. I think we will find a common language.

Для листів і газет: