© TRAVEL CREATURE 2007 - 2023 УКР | РУС
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська область
Всі міста і села по алфавіту

Вінниця - Жашків
Жмеринка - Рудниця - Гайворон - Вінниця
Вінниця - Дениші
Помічна - Голованівськ - Гайворон - Рудниця

Розклад руху транспорту
ЖД FAQ

Залізничні квитки

Команда

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
Біла Церква
2007, 2008, 2009 рік

Біла Церква - один з найбільших райцентрів Київської області як по площі так і по населенню. Біла Церква це місто, яке живе своїм, специфічним, характерним тільки для цього міста життям. По вихідних 200-тисячне місто завмирає і заспокоюється, наповнюючись провінційними приїжджими, які кожної неділі приїжджають сюди на базар і з полосатими торбами бороздять по вулицях райцентру...
Біла Церква

Богуслав
травень, 2011

Богуслав - надзвичайно колоритне українське містечко з тисячолітньою історією, котре розкинулось на мальовничих схилах річки Рось...
Богуслав

Боярка, Києво-Святошинський район
липень, 2012

В 20-х роках XX століття в житті Боярки відбуваються події, які назавжди стануть частиною історії міста. Після встановлення в Боярці в 1920-му році радянської влади, місто активно включається в боротьбу проти паливної кризи, яка накрила Київ. Щойно утворені комсомольські загони ударно допомагають вирубувати навколо Боярки ліс, доставляючи дрова до Києва...
Боярка

Пархомівка, Володарський район
липень, 2008

Село Пархомівка, Володарського району Київської області. Звичайне Українське село з невеличкими хатками, коровами попід забором, ставочком з рибаками і покрученими сільськими вулицями.
Пархомівка

Розкішна, Ставищенський район
червень, 2013

Головна, і напевно єдина архітектурна пам'ятка Розкішної - сільська школа, котра була збудована ще в 1896 році на кошти земства і польських графів Браницьких, які до революції володіли селищем Ставище і значною частиною навколишніх земель.
Розкішна

Ставище
2008, 2009, 2013 рік

Місце розташування селища досить цікаве - перепад висот на різних вулицях міста становить більше 20-ти метрів. Красоти місцевого ландшафту добре видно при під'їзді в Ставище зі сходу - саме в цьому місці, минувши Ставище, Гнилий Тікич тече далі на схід по глибокому каньйону, на схилах якого жителі навколишніх сіл випасають велику рогату худобу.
Ставище

Тараща
вересень, 2008

Тараща - невеличкий районний центр в Київській області. Таких вроді би нічим непримітних пгт по всій Україні просто завалісь, але в кожному з них, навіть в самому забацаному, можна найти шось прикольне.
Тараща

Тетіїв
червень, 2011

Тетіїв - самий південний і один із самих віддалених районних центрів Київської області. Звідси до столиці 150 кілометрів або 3 години дороги в тісному автобусі...
Тетіїв

Трипілля, Обухівський район
липень, 2007

...Заходимо до обласного археологічного музею. Нас зустрічають говірливі і веселі тьоті - працівники музею. Людей сюди заходить не багато і вони раді бачити всіх гостей. Піддаємось на провокації з їхньої сторони і купляємо квитки і дозвіл на фотозйомку.
Трипілля

© Подорожі Україною
Розміщені на сайті статті і фото належить автору. Використання авторського матеріалу, розміщеного на цьому сайті - з дозволу автора. При використанні авторського матеріалу вкажіть, що автором статті чи фото є "Travel Portal" і зробіть гіперссилку на наш сайт.
If you don't understand ukrainian language but want ask me about something, you can write me in English. I think we will find a common language.

Для листів і газет: