© TRAVEL CREATURE 2007 - 2023 УКР | РУС
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська область
Всі міста і села по алфавіту

Вінниця - Жашків
Жмеринка - Рудниця - Гайворон - Вінниця
Вінниця - Дениші
Помічна - Голованівськ - Гайворон - Рудниця

Розклад руху транспорту
ЖД FAQ

Залізничні квитки

Команда

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
Ватутіне
липень, 2014

Приїхавши у Ватутіне, ви зануритесь в атмосферу колишнього промислового селища, про трудові подвиги якого скромно нагадує хіба що стадіон "Шахтар" і післявоєнна архітектура типових будинків, якими обростало робоче селище в 50-х роках, забезпечуючи робочий клас доступним житлом...
Ватутіне

Городище
липень, 2016

Городище - невеликий райцентр в центрі Черкаської області. Чимось визначним і особливим, поміж інших населених пунктів Черкащини, місто не відрізняється. Цінителям прекрасного Городище відоме як батьківщина Петра і Семена Гулак-Артемовських, а любителі архітектури з'являються тут лиш на кілька хвилин - щоб сфотографувати Михай- лівську церкву.
Городище

Звенигородка
липень, 2014

Архітектура Звенигородки переважно одноповерхова, звичайно є і радянські п'ятиповерхівки, але житлові квартали забудовані в основному невеликими післявоєнними будинками. Крім того в місті збереглося багато старих і вже незвичних для нас будинків кінця XIX - початку XX століття.
Звенигородка

Золотоноша
вересень, 2012

Центр міста - багатолюдне місце, де як і скрізь на Черкащині всі їздять на велосипедах. З архітектурної точки зору центр Золотоноші надзвичайно симпатичний, в місті залишилося багацько старих колоритних будинків, які і формують свій особливий, трошки строгий, вигляд міста.
Золотоноша

Корсунь-Шевченківський
вересень, 2010

...Найбільш цікавий з технічної точки зору об'єкт розташований поруч з лицарем - Корсунська гідроелектростанція. ГЕС в Корсуні збудована в 30-х роках XX століття і була однією з перших гідроелектростанцій в Україні.
Корсунь-Шевченківський

Тальне
вересень, 2008

...А на горі нас чекало те, шо ми так довго шукали петляючи вулицями Тального - палац Шувалових, котрий сяє залишками своєї давньої краси.
Тальне

© Подорожі Україною
Розміщені на сайті статті і фото належить автору. Використання авторського матеріалу, розміщеного на цьому сайті - з дозволу автора. При використанні авторського матеріалу вкажіть, що автором статті чи фото є "Travel Portal" і зробіть гіперссилку на наш сайт.
If you don't understand ukrainian language but want ask me about something, you can write me in English. I think we will find a common language.

Для листів і газет: